"Освіта Харківщини ХХІ століття"

17 жовтня Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 148 Харківської міської ради Харківської області взяла участь у ІІІ обласній online-виставці "Освіта Харківщини ХХІ століття" за темою "Нова українська школа: непереривний розвиток фахової компетентності педагога - агента змін - у системі методичної роботи" в номінації: "Проєктна діяльність і програмно-цільовий підхід у методичній роботі".
Під час віставки учасники презентували педагогічній громадскості практику роботи з означеної теми, обмінялись досвідом, ідеями щодо впровадження інноваційних форм, методів і технологій у системі методичної роботи та провели інтерактивний захід за темою: "Сучасний педагог в освіті. Кібербулінг та його прояви".
Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 148 відзначено дипломом І ступеня