Малі олімпійські ігри

27 листопада в приміщенні шкільного спортзалу відбулось урочисте відкриття шкільного етапу Малих олімпійських ігор. В ньому взяли участь учні 3-х - 8-х класів. Учасники відкриття пройшли урочистою ходою перед глядачами та почесними гостями, а потімпобачили виступи кращих спортсменів та артистів школи. Учасників свята привітав почесний гість школи - заслужений майстер спорту, девятнадцятиразовий рекордсмен СРСР із стрибків з жердиноюЮ учасник двох олімпіад Блізнєцов Генадій Олексійович. Протягом грудня у школі пройдуть змагання в рамках Малих олімпійських ігор серед учнів 3 - 4-х, 5 - 6-х та 7 - 8-х класів. За результатами яких і будуть сформовані збірні команди школи, які візьмуть участь в районному етапі МОІ.