Всеукраїнські предметні олімпіади

Вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад!

28 листопада учениця 11-А класу Агеєва Анастасія стала переможцем (І місце) ІІ 9районного) етапу Всеукраїнської олімпіади знавців зарубіжної літератури і буде захишати честь Дзержинського району на обласній олімпіаді знавців зарубіжної літератури. Гідно підтримала свою однокласницю і Хабібула Таміла яка зайняла ІІІ місце. Не дівчата, а просто розумниці!

Цього ж дня учень 9-А класу Ляшенко Сергій став призером (ІІІ місце) ІІ районного етапу учнівської олімпіади з технічної праці. Всього лише одного балу не вистачило його однокласнику Шматчено Михайлу для того щоб теж стаи призером Цієї ж олімпіади. Молодці хлопці!