Участь команд школи у проведенні учнівських турнірів та конкурсів у 2015/2016 навчальному році в межах реалізації освітнього проекту "Обдарована молодь":

- І етап VІ міського турніру юних істориків;

- І етап VІІІ місього турніру юних біологів;

- І етап ХІ міського турніру юних хіміків;

- І етап VІІІ міського турніру юних математиків;

- І етап VІ міського турніру юних географів - Русанова А., Роговинська К., 11-А клас, Давиденко А., 10-А клас, Шевченко А., Щегульна В., 11-А клас - ІІІ м.

І етап VІ міського турніру юних економістів.

- І етап VІІ міського конкурсу знавців української мови - ІІ місце - Попова А., учениця 8-А класу;

- ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – І місце - Сологуб К., учениця 6-А класу; ІІІ місце - Носова Є., учениця 7-А класу.

Районний етап конкурс ораторського мистецтва -І місце - Каменєва С., учениця 10-А класу.

ІV етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – І місце - Сологуб К.