/Files/images/звернення громадян.jpg
Закон України "Про звернення громадян"
Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 "Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціяхнезалежно від форм власност в засобах масової інформації"
Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи ії зверненнями громадян в органах виконавчої влади"
Постанова Кабінету Міністрів України від 24.08.2008 № 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"
Згідно п. 1 ст. 13 Закону України "Про освіту" гарантує право особи здобувати початкову та базову середню загальну освіту у державному або комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа. Але також гарантується, що це не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Які документи необхідно готувати для вступу до нашої школи:

- заява батьків на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження;

- оригінал медичної довідки № 086-1/о;

- копія одного з документів батьків для підтвердження місця проживання.