ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

/Files/images/библ3.jpeg

1. Користування бібліотекою – безкоштовне.

2. Право користуватися бібліотекою мають учителі, учні ті інші співробітники школи.

3. Читачі мають право одержувати в тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватися довідково-бібліографічним апаратом, комп’ютерною технікою, працювати в Інтернеті відповідно режиму роботи бібліотеки.

4. При одержанні книг, інших друкованих матеріалів, слід переглянути видання, а при виявленні будь-яких дефектів повідомити про це бібліотекаря. Якщо читач зіпсує книгу, то він відповідає за неї особисто.

5. Книги видаються строком на 15 днів. Не видаються з бібліотеки рідкісні і цінні видання, довідкова література, останній примірник видання. Ними користуються в читальному залі.

6. Читачі зобов’язані берегти книги, турбуватися про їх збереження, не робити в них поміток, підкреслювань, не виривати і не загибати сторінок, книгу повертати в призначений строк.

7. Читачі розписуються у формулярі за кожен примірник видання, одержаний на абонементі, починаючи з 5 – го класу.

8. Читачі, які загубили або зіпсували книги з фонду бібліотеки, зобов’язані замінити їх рівноцінними або іншою науково-популярною і художньою літературою. Рівноцінність заміни визначає завідуюча бібліотекою.

9. Учні 1-11 класів зобов’язані бережливо ставитися до підручників і несуть за них відповідальність. Якщо підручник загублено або зіпсовано учнем, замість нього може бути повернута рівноцінна навчальна література.

10. До початку літніх канікул учні повинні повернути всі бібліотечні видання, а читачі, які не розрахувалися з бібліотекою, не будуть обслуговуватися в наступному навчальному році.

11. Читач, який порушив зазначені правила, позбавляється права користуватися бібліотекою.

12. Читачі мають право вільного доступу до мережі Інтернет у позаурочний час.

Кiлькiсть переглядiв: 111