Банк учнівських проектів

Проект ДЮГО "Гармонія"

Творчий проект "Ми - козаки"

Проект "Ми - козаки"

Проект "Я - громадянин"

Презентація проекту "Моя багатонаціональна школа"

шкільної дитячої юнацької організації «Гармонія»

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 148

Харківської міської ради Харківської області

Тема проекту: «Родинна пам'ять про війну».

Сім десятиліть віддаляють нас від найжорстокішої війни ХХ століття, ціле життя. З кожним днем меншає в нашому колі тих, хто брав участь у боях, кував перемогу в тилу, хто пережив війну і зберігає пам'ять про неї.

Тому запрошуємо всіх, кому не байдужа історія свого родоводу, підхопити естафету пам'яті і стати учасниками проекту.

Мета :

l вивчення фактів із життя своєї родини - ветеранів ВВВ, які стали гордістю і які, на думку учнів, можуть бути ідеалом громадянина-патріота;

l виховання доброти та милосердя, любові і поваги до ближнього;

l прищепити дітям любов і повагу до історії своєї родини і країни.

Завдання проекту:

1. Знайомство дітей з історією Великої Вітчизняної війни, з розповідями про подвиги солдатів;

2. Відвідування пам'ятників воїнам Великої Вітчизняної війни;

3. Організація домашньої бесіди дітей з батьками про родичів -учасниках ВВВ (організація пошукової діяльності дітей по збору інформації про родичів -учасниках Великої Вітчизняної війни);

4. Систематизація зібраного матеріалу у вигляді рукописної книги;

ü Проведення свята, присвяченого Дню Перемоги, із запрошенням ветеранів.

5. Сприяння формуванню активної громадянської позиції у молоді, як у майбутніх лідерів суспільства.

Учасники проекту:

До участі у проекті «Родинна пам'ять про війну» ми запрошуємо учнів молодшого, середнього, старшого шкільного віку ХЗОШ № 148.

шкільної дитячої юнацької організації «Гармонія»

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 148

Харківської міської ради Харківської області

Тема проекту: Віртуальна ексурсія «Маршрут пам’яті вулицями Дзержинського району»

Мета: формування патріотичного відношення до історії країни, міста.

Задачі: ознайомити учнів з пам’ятками міста; підібрат матеріал з історії виникнення пам’ятників; оформити матеріал «Пам’ятники й пам’ятні дошки» міста; провести виховні години за темою проекта.

В нашому місті багато історичних місць, за останні роки в Дзержинському районі м.Харкова з’явилось відразу багато меморіальних дошок.Хто ці люди? Ми вирішили більше дізнатися про них. Крім того, нас зацікавили й інші пам’ятні місця.

Тому, в своєму проекті ми розповімо про історичні пам’ятники й меморіальні дошки.

Освітній проект "Мережа шкіл миру" (рос. "Сеть школ мира") є проектом, який діє за ініціативою Музею миротворчих операцій, спільній діяльності і підтримці Інформаційного центру ООН в Москві, Московського інституту відкритої освіти та освітніх закладів Москви і регіонів Росії з метою розвитку нових ідей, отриманих під час здійснення проекту "Модель миротворення ООН".