Інформація про досвід виховної роботи ХЗОШ № 148
Напрям виховної роботи і назва досвіду Заклад освіти (адреса, ПІБ керівника, конт.телефон, адреса електронної пошти) Стислий зміст досвіду роботи (до 10 рядків)Якоюметодичною установою схвалено, номер і дата документа (листа)
1. Національно-патріотичний. «Виховання громадянина-патріота як пріоритетне завдання школи, сім’ї тагромадськості в умовах реформованого суспільства» Педагогічний колектив ХЗОШ №148 Формування громадянина-патріота у тісній співпраці школита сім’ї в умовах творення Української державностіМетодичною радою МЦ УОА Шевченківського району ХМР ПРОТОКОЛ від 24.01.2017 № 4
2. Національно-патріотичний. Національне виховання якфактор цілісного формування особистості Педагогічний колектив ХЗОШ №148 Актуальність національно-патріотичноговиховання у формуванні особистості,здатній до саморозвитку свідомості на моральній основі Семінар директорів (листопад 2017 р.)