Дорогі учні! В період канікул слід дотримуватись певних правил безпеки, щоб уникнути неприємних ситуацій та провести цей час з максимальною користю!

Отже, підчас канікул...

- перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правила дорожнього руху;

- перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті необхідно чітко виконувати правила пожежної безпеки;

- перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті потрібно чітко виконувати правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо;

- під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі із чужими людьми, слід виконувати правила попередження правопорушень та насильства над дітьми;

- заборонено наближатися й перебувати біля водоймищ без супроводу дорослих для запобігання утоплення дітей; категорично заборонено виходити на льодову поверхню замерзлого водоймища. Особі, яка провалилася під лід, необхідно подати мотузку, дошку, одяг, але не підходити до неї близько. Якщо лід крихкий, треба лягти на нього й проводити операцію рятування в той бік, із якого прийшла людина – в інших місцях лід може бути більш крихким. Не поспішаючи, слід допомогти людині вибратися з води, зняти мокрий одяг, зігріти, покликати на допомогу, відвести постраждалого у тепле приміщення, вжити заходів щодо неприпущення обмороження.