• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, учителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вчителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують усі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують, чому вони навчилися, та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів і розповідають про нових друзів: підручники "Читанка", "Рідна мова". Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

Відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", учителі англійської мови, разом з учнями початкових класів, провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову протягом трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода; інсценувалися літературні твори письменників з Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Як завжди, у підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це довгоочікуване та улюблене свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, учителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в олімпіадах, у роботі МАН, у шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники йдуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 419