/Files/images/виховнароб.png

Пріоритети виховної роботи

У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей в навчальному закладі: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку школярів. Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід.
Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.
Важливим в питаннях профілактики дитячої жорстокості та насильства є:
• створення безпечного середовища для дітей в навчальному закладі, спокійного мікроклімату в класному колективі;
• допомога дітям відчути безпеку, подолати негативні емоції, налагодження діалогу з учнями;
• посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання;
• проведення належного сімейного виховання, відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім’ї та підняття її авторитету, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.

Нормативна база з виховної роботи

Проведення колективних форм з виховної роботи в ХГ № 148
Стан виховної роботи в ХГ № 148