Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 за № 564/32016 набув чинності з 08.05.2018

Зарахування учнів до всіх закладів освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Лист-роз`яснення МОН "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти ІІІ ступеня - документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причин переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу.