Свято у Шевченківському районі для дітей пільгових категорій

У Шевченківському районі вже стало доброю традицією напередодні Дня Святого Миколая дарувати чудові миттєвості свята та солодкі подарунки дітям пільгових категорій, які найбільше потребують уваги та підтримки. Ось і цьогоріч 3 здобувачів освіти нашої гімназії відвідали казкове дійство у затишному та безпечному залі укриття, щоб хоча б на деякий час відволіктися від жорстоких реалій сьогодення і поринути у надзвичайний світ розваг, інтерактивних ігор та чудового настрою!

Від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова дітлахів зі святом привітав Голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський. Святкова атмосфера, піднесений настрій, живе спілкування, зйомка з друзями на креативних фотозонах, духмяний аромат солодощів надовго залишаться в приємних спогадах учасників цього чарівного дитячого свята! Сподіваємось, що цьогорічні недитячі побажання малечі до Святого Миколая: ПЕРЕМОГИ, МИРУ, живого спілкування з друзями, офлайн-навчання у школі, повернення до ЗВИЧНОГО МИРНОГО ЖИТТЯ найскоріше здійсняться!