Освітній проєкт ХНУРЕ для учнів 9 - 11 класів

Розпочався освітній проєкт Харківського національного університету радіоелектроніки для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти. Проєкт передбачає 36 офлайн майстер-класів, воркшопи, тренінги, wow-лекції знапрямів наукової, професійної, практичної роботи кафедр університету. Проєкт розрахований на січень – травень 2023/2024 навчального року.

11 січня 2024 року 5 учнів закладу освіти в метро-школі на станції метро «Перемога» відвідали заняття за темами "Штучний Інтелект: твій партнер у світі програмування. Роль штучного інтелекту у розвитку програмного забезпечення та практичні приклади його застосування» та «3D-Друк у дії: майстер-клас із створення об'ємних проектів. Демонстрація можливостей 3D-друку та створення власних об'ємних об'єктів».

Учні отримали багато цікавої інформації та з нетерпінням чекають нових зустрічей із закладом вищої освіти.