Наказ "Про проведення дослідно-експерементальної роботи в Харківській області на базі загальноосвітніх навчальних закладів і надання їм статусу експерементальних закладів регіонального рівня"

Рішення колегії Департаменту науки і освіти "Про запровадження дослідно-експерементальної роботи регіонального рівня за темою: "Формування просоціальної поведінки здобувачів освіти в контексті Нової української школи" на базі ХЗОШ № 148 на 2019-2023 навчальні роки"

Програма дослідно-експерементальної роботи

Довідка про запровадження дослідно-експерементальної

Заявка на проведення дослідно-експерементальної роботи школи

Експерементально-практичне наукове дослідження “Формування життєвої успішності учнів старших класів в умовах поствоєнної реальності”

Керівник експерименту -Кириченко В.І., завідувачка лабораторії фізичного розвитку та здорового способу життя інституту проблем виховання НАПН України

Відповідно до наукового дослідження мета полягає у теоретико-методичному обґрунтуванні та впровадженні практико-орієнтованих моделей і механізмів формування життєвої успішності. Об’єктом дослідження визнано життєву успішність учнів старших класів в умовах поствоєнної реальності. Предметом дослідження є практико-орієнтовані моделі і механізми формування життєвої успішності старшокласників.

2022/2023 н.р. відпрацювання завдань організаційного пошукового етапу дослідження;

2023/2024 н.р.організаційно-змістовні особливості співпраці на експерементально-практичному етапі наукового дослідження, створення моделі формування життєвої успішності учнів старших класів в умовах поствоєнної реальності.