Історичний музей «Харків- місто воїнської слави»

Комунального закладу

"Харківської гімназії №148

Харківської міської ради

Харківської області

Наш шкільний музей «Харків – місто-воїн» створено в 2013 році. В основу експозиції музею склали зібрані вчителями та учнями нашої школи документи, бойові нагороди учасників бойових дій – членів їхніх родин, деякі особисті речі, документи, нагороди, зразки солдатського одягу воєнних часів, матеріали періодичної преси, література, деякі види зброї, солдатського спорядження, предметів особистої гігієни, записники тощо.

Крім того шкільниq музей оснащений стендами присвяченими меморіальним місцям нашого міста та стенд про наших земляків – героїв війни.

Адже наша держава і наш народ живе в умовах військового стану. Уже далеко не перший рік стрічки новин подають інформацію про нові сутички в зоні збройного конфлікту і, на жаль, про нові втрати серед українських військовослужбовців, які захищають рідну землю. З початку конфлікту до лав Збройних сил України були мобілізовані десятки тисяч українців. Для виконання свого конституційного обов’язку – захисту незалежності України. Серед них і наші земляки – харків’яни, в тому числі і люди тісно пов’язані з нашою школою: вчителі, випускники школи, батьки та рідні наших учнів.

Через це кілька років тому ми вирішили створити в школі експозицію присвячену участі в АТО людей тісно пов’язаних з нашою, 148 школою.