ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

Зберігати спокій необхідно, адже поруч з нами є ті, хто залежить від нас, дорослих і свідомих! Це наші діти!..

Є речі, на які ми можемо вплинути і цим вже покращимо ситуацію.

1.Будьте чесними із дітьми.За вікном війна і вони це чують з джерел, які слухаєте Ви. Їм не менш страшно. Проте Ви здатні дати відчуття безпеки. Скажіть їм правду!

2.Розкажіть,що, можливо, доведеться ховатися, щоб бути в безпеці, але Ви будете поруч і обов‘язково про них потурбуєтеся.

3.Якщо доведеться евакуйовуватися- дозвольте дітям взяти іграшку або іншу річ, яка зможе дати їй відчуття безпеки.

4.Зберіть валізкуз необхідними речами. Не проігноруйте можливості покласти у валізку те, що є для Вас особисто цінним в емоційному плані.

5.Читайте новини лише з достовірних джерелта офіційних каналів.

6.Проговоріть з дітьми план ваших дійу випадку, якщо доведеться ховатися або евакуюватися.

7.Пояснюйте, чому Ви чините саме так, чому саме так правильно… Не залишайте дитині поля для фантазії.

8.Розкажіть дітям, що нас усіх захищає армія а їх, дітей, захищаєте ще й Ви!

Зберігайте спокій!

Батьки- це єдине джерело безпеки для своїх дітей. Це той єдиний фундамент, якому можуть довіряти діти.

Ви - скеля стабільності у їх очах.

Бережіть себе!

За матеріалами психолога Анни Романик